Новини з 1996 року

25 осіб травмовано на виробництвах Кременчука, 1 - смертельно. Декого вбили навмисно

Марина Баніт 04 червня 2018 15:20 880 0

Про стан виробничого травматизму, охорони здоров'я на підприємствах, про стан дитячих майданчиків і атракціонної техніки та дитячий травматизм під час канікул говорили сьогодні під час засідання комісії.

Застраховані працівники у випадку травматизму мають право на відшкодування вартості лікування. А у випадку смерті працівника страхові платежі отримують інші особи, які були на утриманні або є правонаступниками.

На 1 червня зареєстровано 23566 страхувальників, серед яких - різні підприємства та установи.

Кількість застрахованих осіб - 71 949 працівників.

23 нещасні випадки сталися у 2017 році і в них постраждало 25 осіб. Один випадок був смертельний. На сталеливарному заводі було зареєстровано випадок захворювання.

На виробництві були проведені перевірки. 

Підприємствам були повернуті 46 актів форми Н-1 за їх нечітке складання.

Як зазначено, збільшення виробничого травматизму немає.

На "Укртранснафті" сталися 2 нещасні випадки,  на сталеливарному - 1, на ПП Олександр - 1 смертельний, Інструментальний дім - 1, ТД Кременчук Нафтопродуктсервіс" - 1, Альянс-груп - 1, Кременчуцька районна центральна лікарня - 1, лікарня "Кременчуцька" - 1, міськмолокозавод - 1, дитяча лікарня - 1, вагонобудівний завод - 6, АвтоКрАЗ - 1, колісний завод - 3 (в одному випадку чоловік загинув), кар'єроуправління - 2.

Причини, за якими траплялися травмування, - і порушення технологічних процесів, і порушення інструктажу, невиконання трудових обов'язків і навіть застосування протиправних дій однієї особи проти іншої. Серед обставин - це і ДТП, вбивство, падіння предметів тощо.

Серед постраждалих є начальник і медсестри, слюсарі, електрики, юристи тощо.  Всього постраждало 19 чоловіків і 6 жінок.

Як зазначили, підприємства після того, як траплялися випадки травматизму, усували обставини, які до цього призводили.

Для запобігання нещасних випадків і травмування потрібне забезпечення місць відпочинку, санітарних умов та маркування обладнання, проведення навчання тощо.

Страхові платежі були виплачені без порушень.

Кременчуцьким відділенням управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Полтавській області буде і в подальшому проводитися робота із забезпечення умов, підсумувала представник.

Але на питання Ольги Усанової повідомила, що каральних повноважень орган не має. Усе, що можливо, - це перевірки та видача приписів. У разі невиконання приписів вони співпрацюють з відділом Держпраці, який впливає на них.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 223 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 592 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1331 0