Новини з 1996 року

25-ГО ДЕПУТАТОМ ОБЕРУТЬ. 26-ГО ЖОВТНЯ СКАЖУТЬ ВИРОК? Суд по представнику «Батьківщини» Головачу

Олександр Курилов 21 жовтня 2015 12:43 927 0

Олександр Головач, прізвище якого на виборах у неділю, 25 жовтня, буде першим номером у виборчих бюлетенях міської організації партії «Батьківщина», вже 26–го прийде на чергове засідання в Автозаводський районний суд.

Причина – пан Головач є обвинуваченим за фактом нанесення тілесних ушкоджень громадському активісту Леоніду Харченку, що сталося на сесії міської ради рік тому, й нині у суді нападник відповідає за свої вчинки.

Це сьогоднішнє засідання Автозаводського суду по справі побиття громадського активіста Харченка колишнім чиновником міськвиконкому, паном Головачем і чергова спроба забрати обвинуваченого у порушенні закону на поруки.

Для такого до суду надійшла заява від ТОВ «Алькорцентр», колектив якого – 4 чоловік. Зміст заяви - автори  просять віддати їм обвинуваченого колишнього чиновника на виховання.

У цьому ТОВ колишній чиновник мерії працює з 7 жовтня, а заява про можливість взяття його на поруки датована тижнем пізніше від дня, коли він почав там працювати.

Звідси й дебати, коли у листі маловідомого приватного підприємства ТОВ Алькорцентр», яке очолює помічник нашого нардепа Шаповалова на прізвище Пелипенко, обіцяється, що обвинувачений – нинішній перший номер у списку міської «Батьківщини» більше не порушуватиме громадський порядок.

В усякому випадку один рік точно не порушуватиме.

Однак у цій справі є заперечення самого постраждалого Леоніда Харченка та міського прокурора.

Одне з таких – взагалі невідомо, що це за підприємство, й незрозуміло, хто відповідатиме за перевиховання обвинуваченого колишнього чиновника міськвиконкому й депутата міськради Олександра Головача.

Якщо ж врахувати, що до цього суд не дозволив самим чиновникам мерії взяти свого колишнього колегу на поруки, то результат був прогнозований.

Звинувачений у побитті активіста чиновник виконкому на прізвище Головач прийде у суд знову, де слухатиметься про міру його покарання у відповідності до закону.  

Таке засідання відбудеться одразу у понеділок, після виборів, на яких прізвище Олександра Головача, колишнього чиновника  мерії, буде у списку місцевої «Батьківщини» під номером 1.

Також у цей день у суді обіцяють заслухати останнього свідка й почати перегляд відеозаписів, на яких можна побачити всю сцену бійки в міській раді з самого початку. Зокрема, побачити, як бив громадського активіста представник «Батьківщини», як розмахував руками і як показував карате. Звісно, кременчуцькому кіно далеко до американських бойовиків, але в дечому схожість усе-таки є.  

Слід вказати, що громадянка Вікторія Гончаренко. нинішній депутат міськради та кандидат в депутати до міськради наступного скликання не змогла пригадати деталі побиття Харченка, хоча на сесіях ради займала місце у першому ряду, звідкіля все чудово можна було побачити.

 

 

Харченко в очікуванні рішення суду

Головач явно не в гуморі від перспектив судового процесу

Депутат міськради Вікторія Гончаренко, яка не може пригадати деталі побиття 30 вересня 2014 року

 

Теги: Місцеві вибори 2015суд по справі Головача Головач

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 893 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1696 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 772 0