Новини з 1996 року

22-річна Юлія Князева рятує мера Віталія Малецького від депутата міськради Дениса Терещенка

Олександр Курилов 11 квітня 2016 14:26 1370 0

22-річна мешканка Кременчука Юлія Князева вирішила не відпускати міського голову Кременчука Віталія Малецького на спільне поїдання відбивної з булочками (благодійний ланч) до депутата міськради від Опозиційного блоку Дениса Терещенка.

Це благодійний аукціон зі збору коштів акції "Від серця до серця", зміст якого - міський голова Малецький поснідає разом з тим громадянином, хто заплатить за сумісне поїдання їжі найбільше.  

Про це повідомляється на сторінці мережі «ВКонтакті» й справжня битва за те, аби заплатити кошти за обід з міським головою Кременчука триває.

Щодо переможців, то про них уже практично відомо – на фінішну пряму виходять депутати міськради з Опозиційного блоку, які пропонують найбільше за пиріжок для першої особи міста.

Втім, здається, у міського голови Кременчука з'явилася нова захисниця – кременчужанка Юлія Князева, яка хоче вирвати міського голову Малецького з практичного полону місцевої опозиції.

22-річна дівчина запропонувала за ранковий сніданок з мером уже 2100 гривень. Чому так – зрозуміти теж можна: пана Віталія вберігають від опозиції, в якій він ще побуває, і все до цього йде.

А поки що кременчуцькі діти граються в аукціони.  (Фото рятувальника мера Кременчука - Юлії Князєвої  на стор. ФБ)

Теги: Кременчуцька міська влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись