Новини з 1996 року

211 гривень оплати – за вихід в суботу на роботу. ПАТ «КВБЗ» і кадрові проблеми. ВІДЕО

Олександр Курилов 01 грудня 2016 10:24 1644 0

Адміністрація ПАТ «Кременчуцький вагонобудівний завод» взялася за вирішення проблем з нестачею робочих рук на підприємстві, через що на самому вагонобудівному не можуть підвищити обсяги промислового виробництва.

Серед таких заходів – нових режимів робочого дня для працівників: робота по 12 годин (бо працювати немає кому) й робота у суботні дні за подвійну оплату праці.

 

 

Це – робітники цеху складання пасажирських вагонів записали на відео розмову із заступником генерального директора підприємства Сергієм Мельником, який пояснював, чому саме на підприємстві вводиться новий і більш важкий графік робочого часу.

До честі адміністрації ПАТ «КВБЗ», де головним є почесний громадянин нашого міста Володимир Приходько, – тут свої обіцянки перед робітниками виконують у повному обсязі.

Зокрема, на відео лунають запитання про оплату праці у суботні дні жовтня, й з відповіді заступника директора з кадрів Сергія Мельника – він зробив усе, як і обіцяли.

Робітникам за суботу оплатять саме по 211 гривень, а не менше.

Про що слід додати – представники адміністрації підприємства, з якого частина робітників виїхали працювати на такий же завод у Польщі й на тамтешні суднобудівні заводи, вже розмістила свої оголошення в ЗМІ про прийом на роботу нових працівників.

Останнє - 211 гривень за суботу, а це 7,5 доларів США за вихідний день - таку цифру оплати праці навряд чи можна назвати високою.

 

 

Теги: Економіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1308 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1981 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2556 0