Новини з 1996 року

20 тисяч гривень коштує. КП «Кременчукводоканал» узявся за бізнес на лічильниках

Олександр Курилов 03 жовтня 2017 12:09 480 0

Адміністрація КП «Кременчукводоканал» узялася за активне впровадження в життя Закону України «Про облік комунальних послуг», за яким усі будинки мають бути обладнані лічильниками.

За тим, що пропонується для впровадження цього закону в нашому місті, керівництво КП «Кременчукводоканал» направило мешканцям два типи листів.

У першому головам ОСББ пропонують поставити в будинку лічильник питної води, який обійдеться у 26 тисяч гривень. І вимога тут – керівники ОСББ мають провести збори мешканців з цього приводу в десятиденний термін, аби отримати погодження.

Якщо погодження буде – модерновий лічильник з передачею даних, вартістю 26 тисяч гривень, буде поставлено в розстрочку з оплатою громадянами протягом 5 років.

У другому такому ж листі вже мешканцям приватного сектора пропонують обладнати свої будинки такими ж лічильниками з передачею даних уже за двадцять тисяч гривень.

Слід додати, що така пропозиція «Кременчукводоканалу» викликала серйозний спротив громадян. Бо лічильники навіть з проектом так дорого, як це видають у комунальному підприємстві, ніколи не коштували і не коштують.

А інше запитання від мешканців міста: чому люди повинні платити за ту ж передачу даних лічильника питної води, що по суті є проблемою самого «Кременчукводоканалу», який перекладає свою роботу на людей?

Простіше кажучи, якщо КП «Кременчукводоканал» потрібні дані лічильника, то зовсім необов’язково за кошти громадян купувати дорогі пристрої для передачі даних. Усе це можна зробити за рахунок підприємства.

Щодо запитань, на які немає відповіді, так це звичайні багатоповерхівки, які є комунальною власністю.

Такі будинки «Кременчукводоканал» облаштовує лічильниками без попередження громадян про їхню вартість і без оприлюднення оголошення, що вартість лічильника громадянам буде включено в тарифи з водопостачання.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись