Новини з 1996 року

2019 рік. У Кременчуці все ще немає урн для сміття на зупинках транспорту. Відкрите місто. Звернення

Олександр Курилов 12 серпня 2019 16:37 142 0

У Кременчуці у 2019 році виникла велика проблема. Й проблема ця пов’язана із санітарним станом нашого міста, коли з одного боку вулицями Кременчука їздить автопилос та чудо-транспорт з назвою «Чистий шлях», але з іншого – на зупинках громадського транспорту нашого міста немає елементарного - урн для сміття.

Про це у своєму зверненні на порталі «Відкрите місто» пише житель Кременчука Володимир Дмитренко.

І повідомляє чоловік про таке.

«У м. Кременчуці є проблема з наявністю урн для сміття на зупинках громадського транспорту.

Прошу облаштувати зупинки громадського транспорту м. Кременчука урнами для сміття, згідно з п. 4.12. Правил розміщення та обладнання зупинок міського електро- та автомобільного транспорту, затверджених Наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 15.05.95 р. №21.

А в правилах розміщення написано:
* 4.12. На кожній зупинці повинні бути установлені урни для сміття, якщо частота руху маршрутних транспортних засобів становить не більше 30 одиниць за годину - по одній, якщо більше - по дві-три урни. 
Урни розміщують на початку і в кінці посадочної площадки так, щоб вони не заважали пасажирам здійснювати посадку і висадку з транспортних засобів, а також біля лави з навісом (павільйону)», - зазначено в повідомленні Володимира Дмитренка, де наведено пункти з правил, які ніколи в Кременчуці не виконувалися.

Про що слід додати – у міськвиконкомі на скаргу громадянина відреагували і його звернення направили за двома адресами: у відділ оперативного контролю міськвиконкому й у відділ транспорту.

От тільки відповіді на ці вимоги з невідомих причин ніхто не оприлюднює.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчужани можуть насолодитися красою традиційних вузлових ляльок. ФОТО 278 0
У Кременчуцькій галереї - аншлаг: відкрили всеукраїнську виставку. ФОТОрепортаж 385 0
«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 515 0