Новини з 1996 року

1 липня у Кременчуці – виставка птахів. Декоративних та рідкісних з Німеччини вже везуть

Олександр Курилов 27 червня 2017 15:45 702 0

У Кременчуці 1 липня відбудеться виставка голубів та домашніх тварин. Про це повідомляє її організатор Геннадій Тертичний. І говорить він з цього приводу таке.

«Друзі, у мене хороші новини: 1 липня в парку "Придніпровському" в Кременчуці відбудеться V Всеукраїнська виставка голубів і домашніх тварин «У світі тварин».
Мені зателефонував мій колега з Німеччини - Штефан і пообіцяв приїхати, взяти участь у виставці. Його декоративні і рідкісні кури (Аям Цемані, Ayam Cemani), ми все вже зустрічали у нас на попередніх виставках до 2014 року. Його вихованцями також цікавилася Полтавська державна аграрна академія. Це хороший посил, адже іноземці  -наші колеги, в останні роки неохоче бажають відвідувати нашу країну, якщо до 2014 року до нас на міжнародну виставку приїжджали делегати з 15 країн, то зараз ми раді кожному гостю.
Але найголовніша новина і подія для нашого міста - до нас їде відомий київський скульптор Олександр Лідаговський. Він хоче на власні очі побачити наших рідкісних знаменитих на увесь світ голубів - «Крюківських» і «Кременчуцьких (Ізюмівських)». Через щільний графік час перебування скульптора обмежений, він відвідає кременчуцьку виставку і розплідник крюківських голубів буквально на пару годин. Нагадаю, одна з багатьох видатних і незвичайних його робіт - перша кінетична скульптурна інсталяція «Рівновага». Це тендітна фігурка дівчинки, що балансує на канаті між двома 6-метровими опорами. Під впливом вітру дівчина на "канаті" злегка розгойдується, балансує, намагаючись утримати рівновагу в нашому динамічному і нестійкому світі», - повідомляє в соціальних мережах громадський активіст.

Слід додати про те, чому Геннадій Тертичний розповідає про скульптора. Не виключено, що саме цей чоловік і візьметься за спорудження пам’ятника голубам, розмови про можливість появи якого ведуться вже рік.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 510 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 637 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1133 0