Новини з 1996 року

186 м. кв 17-ої школи депутати протизаконно здали в оренду, прокуратура все виправила

Марина Баніт 26 травня 2017 16:52 646 0

«Харківський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення  Господарського суду Полтавської області, який у свою чергу задовольнив позовну заяву Кременчуцької місцевої прокуратури про визнання недійсними п. 2.1 рішення сесії Кременчуцької міської ради від 3 липня 2015 року та договору оренди нежитлового приміщення Кременчуцької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №17 «Вибір» ім. М.Г. Неленя», - повідомила  заступник керівника Кременчуцької місцевої прокуратури Юлія Ребрик.      

Відтак у липні 2015 року керівництво школи та фізична особа-підприємець уклали договір про надання у строкове платне користування нерухомого майна. За цим договором підприємцю надавалось в оренду приміщення площею понад 186 кв. м для облаштування меблевої майстерні.

Але Закон України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» стверджує, що навчальні заклади можуть бути об’єктами оренди, але у випадках використання за цільовим призначенням, тобто для навчально-виховного процесу.

 Отже, рішення сесії Кременчуцької міської ради, яким надано дозвіл на укладання договору оренди нерухомого майна, суперечив чинному законодавству, а тому в листопаді 2016 року прокуратура звернулася з позовом до суду і захистила інтереси держави.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 452 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1777 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2874 0