Новини з 1996 року

15 способів підвищити собі настрій шукали в Кременчуці

Юлія Билина 12 січня 2017 11:35 464 0

Формулу гарного настрою намагалися вивести вихованці Кременчуцької колонії.

Що найкраще поліпшує людині настрій? Про це учора говорили в Кременчуцькій виховній колонії на курсах підготовки до звільнення малолітніх засуджених.

На початку заняття вихованці запропонували власні способи підвищення настрою. В залежності від темпераменту, досвіду, життєвих цілей і соціального оточення, юнаки визначили такі головні принципи позитивної життєвої спрямованості: гумор, вміння мріяти, любов і дружба, улюблена професійна діяльність або навчання, творчість або спорт.

Але в результаті роботи з психологами з'ясували, що головною формулою хорошого настрою все-таки є вміння прощати і допомагати іншим, дарувати подарунки рідним людям, жити не фантазіями, а сьогоденням, щодня змінюватися на краще, намагатися бути самим собою...

До речі, хороший настрій вихованцям колонії допомагають створити й численні гості, що відвідують їх у період новорічно-різдвяних свят. Так, днями до колонії завітали зі святковим концертом і виставою  представники євангелістської церкви «Скинія».

Представники церкви дискутували з хлопцями про їхнє майбутнє життя, про те, що б вони прагнули змінити в собі, яку долю хотіли б вибрати. Наголосили на тому, що вкрай важливо усвідомлювати свої думки, почуття і вчинки, що розвиток особистості здійснюється завдяки терпінню, милосердю, вдячності, вмінню прощати, завдяки самопізнанню і пізнанню світу. Доповненням до етично-моральної бесіди став музичний виступ і вистава служителів церкви, присвячений Різдву Христовому, а також солодкі подарунки.

Слідом за ними до вихованців колонії навідалися й діти недільної школи при Свято-Троїцькій церкві УПЦ МП. Священик православної церкви отець Іоанн привітав юнаків з Різдвом Христовим, розповів про сокровенне значення цього свята. Із цікавістю вихованці слухали, що свято Різдва має два значення: перше – коли здійснюється обряд, реалізується давня традиція. Друге - духовне значення – це осмислення свого життя, покаяння, це розуміння того, що ми робимо в житті і для чого ми це робимо. Тому Різдво Христове – це свято душі, перемога добра над злом і в своїх думках, і в своїх вчинках.

Після цих настанов священика діти з недільної школи почали колядувати та розповідати вірші про різдвяні свята. Особливо святкову атмосферу створило спільне виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю...»

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 809 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 861 0