Новини з 1996 року

15 РОКІВ ЄДНАННЯ. Українці сьогодні писали диктант

Едера Бедьо 09 листопад 2015 14:12 1109 0

Сьогодні студенти Кременчуцького національного університету приєдналися до всеукраїнської акції написання диктанту. Так щорічно ось уже 15 років поспіль громадяни нашої країни відзначають День писемності та мови. 

Сам диктант був присвячений відзначенню невеликої (15 років) річниці такої національної традиції. Як говорилося в тексті, така справа у цей урочистий день єднає всіх українців різних професій та соціального становища. Справді, у першому корпусі університету зібралися студенти різних курсів та факультетів, а викладачі також взяли аркуші та ручки, аби показати приклад та й собі дізнатися, наскільки добре володіють мовою.

Онлайн-трансляція з Першого національного каналу кілька разів переривалася: мережа перевантажувалася, адже підтримати таку акцію відгукнилися чи не всі міста країни. Унаслідок технічних збоїв, на жаль, прогавили кілька речень, які, однак, суттєво не позначилися на змісті. 

Насамкінець студенти, хто хотів, здали диктанти на перевірку, а, виходячи з аудиторії, хтось зазначав, що текст був легким, а хтось не коментував нічого. Утім незабаром дізнаємося результати.

Наостанок зауважимо, що подібна традиція існує також у інших країнах, зокрема у Франції.

Теги: Життя КременчукаОсвіта Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись