Новини з 1996 року

1563 та Кременчукгаз не знають, чи є все-таки газ у квартирах на вул. Лейтенанта Покладова, 5

Артем Кузьменко 10 квітня 2020 14:45 306 0

До того ж працівники служби 1563 плутають ПАТ і ПрАТ.

На Facebook-сторінці служби допомоги мера 1563 майже щодня з’являється повідомлення про те, що на вул. Лейтенанта Покладова, 5 у Кременчуці ще 4 квітня відключили газопостачання. Мовляв, там, за повідомленням ПАТ “Кременчукгаз”, через витік перекрили газопостачання у 26 квартир.

Саме ПАТ, а не ПрАТ, тобто публічне акціонерне товариство, а не приватне, як вказує саме товариство на своєму сайті. Тож тут служба трохи наплутала.

До того ж на самому сайті ще в день перекриття, тобто 4 квітня, повідомили, що майже всім квартирам відновили газопостачання. Без блакитного палива лише 7 квартир, у яких ніхто не живе.

Щоб пересвідчитися, спочатку ми зателефонували до центру обслуговування споживачів, де сказали, що таких даних не передавали. Тому “Програма Плюс” просто порекомендувала роз’яснити розбіжності зі службою 1563.

Також ми написали на Facebook-сторінку 1563, де запитали, чи кожного дня вони звіряють інформацію з ПрАТ “Кременчукгаз”, чи просто дублюють повідомлення про витік газу ще з четвертого квітня? Нам вже в телефонному режимі відповіли, що працівникам служби надаюь інформацію щодня.

Обидві сторони пообіцяли розібратися, тож у подальшому ситуація з 26 квартирами на вул. Лейтенанта Покладова, 5 стане більш зрозумілою

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2419 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2447 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3683 0