Новини з 1996 року

14-00 СЬОГОДНІ. КРЕМЕНЧУК ВІДКЛЮЧАТЬ ВІД ГАРЯЧОЇ ВОДИ, А ТЕЦ ВІД ГАЗУ. УРОЧИСТА МИТЬ ПІД ТЕЛЕКАМЕРИ

Олександр Курилов 02 вересня 2015 08:59 1827 0

Фахівці ПАТ «Кременчукгаз» та його головний інженер – відомий мешканець нашого міста Болеслав Грабовський сьогодні робитимуть мешканцям міста сюрприз. Неочікуваний і неприємний.

Зміст "сюрпризу" – о 14-00 у присутності журналістів та міліції Болеслав Францевич перекриватиме засувку з газом на трубі, яка йде до Кременчуцької ТЕЦ.

Про те, що така радісна мить настане, після чого, зрозуміло, Кременчуцька ТЕЦ припинить роботу й гаряча вода у місті зникне, «Програмі плюс» повідомив головний інженер «Кременчугазу» пан Грабовський.

«Вся справа в тому, що вони – Кременчуцька  -винна нам, «Кременчукгазу», чотири мільйони гривень, а ще 20 мільйонів гривень Кременчуцька ТЕЦ винна «Черкаситрансгазу». Ми відключаємо ТЕЦ, бо іншого шляху побороти борги немає», - за словами Болеслава Грабовського, мова в цьому випадку йде про заробітну плату колективам газопостачальників.

Про що слід додати – про борги, за які відключають усіх поспіль – заборгованість за газ перед «Нафтогазом», мова не йде.

Тож початок урочистого дійства на трубі перед ТЕЦ – о 14-00. Кременчуцьких журналістів просять прибути до «Кременчукгазу» раніше, аби дістатися до ТЕЦ і увімкнути телекамери.

 

Теги: КременчукгазЕкономіка КременчукаКременчуцька ТЕЦ

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 465 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1193 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 891 0