Новини з 1996 року

130 грн,. в день за три тижні відпочинку дитини – дорого. Профспілки вимагають від мера додати грошей

Олександр Курилов 10 травня 2017 10:50 602 0

Міський  голова Кременчука Віталій Малецький не піде назустріч представникам профспілок великих заводів нашого міста, які вимагають від мера здешевити вартість відпочинку дітей міста в заміських таборах. 

Однак її  вартість (відпочинок  дитини)  за три тижні перебування учня в позашкільному таборі  Зоряний» не буде зменшено менше  ніж 4500 гривень, з яких 1770 грн. з міського бюджету  компенсують  тим батькам, які таку путівку для дитини куплять.

У такому випадку вартість путівки в заміському таборі складатиме за три тижні 2730 грн. за 21 день, або  130 грн. за кожен день. Натомість інших знижок для батьків  в оплаті вартості  - не буде.

Про те, що представники профспілок незадоволені встановленою у міськвиконкомі вартістю дитячого відпочинку й вимагають  від мера  зменшити витрати батьків, Віталій Малецький заявив сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

За його словами, якщо йтиметься про компенсацію з бюджету в розмірі 1770 грн., то в цьому випадку такі путівки зможуть реалізувати додатково ще  для 500 дітей нашого міста. Якщо ж компенсацію збільшити до 3500 гривень, як цього вимагають профспілки, то грошей у такому випадку вистачить лише на 600 дітей.

Про що слід додати – сьогодні в дитячі табори вже записано 900 малих кременчужан, принаймні так стверджують. Далі ж, наскільки доцільно  віддати дитину в заміський табір  на Пслі за 130 гривень щодня  на три тижні чи повезти  свого малого на море на десять днів, – вирішуватимуть уже безпосередньо в родинах дітей.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2561 0