Новини з 1996 року

12 тисяч зарплати за місяць: депутат міськради Сергій Костромінов оприлюднив свою декларацію

Валерія Макряшина 30 квітня 2020 09:45 686 0

Депутат Кременчуцької міської ради Сергій Костромінов оприлюднив свою декларацію про доходи за минулий 2019 рік. Документ був опублікований на сайті НАЗК.

За даними декларації, депутат проживає з дружиною.  

У графі "об'єкти нерухомості" Сергій Костромінов вказав гараж, яким користується з 1998 року, та земельну ділянку площею 768 м кв., яку придбав у 2016 році. 

У документі чоловік також вказав квартиру в Кременчуці площею, 72,2 м.кв, яка позначена як "спільна власність" його дружини з її рідними. Вона розподілена відсотково. Жінка має 60 %. Сам же депутат вказав, що ця квартира в "іншому користуванні" для самого нього. 

Крім того, у декларації Сергій Костромінов указав, що в минулому році його дружина отримала спадок - половину житлового будинку в Кременчуці, загальна площа якого 105,6 м.кв та половину земельної ділянки, загальна площа якої 487 м.кв.

Автомобіля, цінних паперів та корпоративних прав депутат міськради не має.

Його зарплата за основним місцем роботи на КП "Кременчукводоканал" в минулому році склала 146 тисяч 778 грн, тобто за місяць – 12,2 тис. грн. Дружина Сергія Костромінова у 2019 році отримала лише пенсію, яка не набагато більша його місячної зарплати - 18 тис. 440 грн.

Готівкою депутат зберігає 15000 доларів США. Більше заощаджень родина Сергія Костромінова не має, ні рахунків у банку та фінансових установах.

Також депутат у своїй декларації зазначив, що є керівником благодійної організації "ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ІМЕНІ СВЯТОЇ КСЕНІЇ ПЕТЕРБУРЗЬКОЇ В КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ РАЙОНІ".

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 493 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 617 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1113 0