Новини з 1996 року

12 років за згвалтування 6 жінок і 1 дитини присудив Крюківський суд мешканцю Семенівського району

Марина Баніт 07 серпня 2018 18:30 1330 0

Як жінка, впевнена у своєму чоловікові на тисячу процентів! - не раз, поки тривав судовий процес, заявляла друга дружина обвинувачуваного Лідія.

Батьки стверджували, що справа була сфальсифікована.

Те ж саме казали й односельці, що він не схожий на сексуального маніяка, якого б усі боялися в окрузі.

В'ячеслав був водієм, а його дружина - вчителем математики. Жили на батьківщині В'ячеслава - в Семенівському районі Полтавської області. У нього тут велика рідня: батько з мачухою, мати, молодша сестра й двоє братів. Крім того, колишня дружина та дочка.

Мали велике господарство.  Чоловік працював на Глобинському м'ясокомбінаті, а потім звільнився, щоб займатися господарством - худобою. Сім'я тримала корів, биків, свиней, гусей. Тож купили нову автівку.

Чоловіка нібито викликали на оформлення штрафу до Семенівського району, але, як виявилося згодом, затримали за підозрою у згвалтуванні. За розповідями жінки, чоловіка били й таким чином вибили зізнання.

Колишня класна керівниця також не вірить у звинувачення.

У реєстрі судових рішень на офіційному сайті Крюківського районного суду м. Кременчука, де в закритому режимі розглянуто справу відносно 33-річного В'ячеслава Л., всі свої злочини він здійснив саме вночі. Його першою жертвою, на думку слідства, стала неповнолітня дівчина з одного села Семенівського району. Це відбулося 22 серпня 2008 року в половині першої ночі. Побачивши дівчину, В'ячеслав наздогнав її, схопив за шию, закрив рот і потягнув під відкіс дороги, де згвалтував.

Після цього минуло 5 років і наступний епізод уже датується 2013 роком.

17 січня 2013 року в райцентрі була згвалтована молода дівчина, яка йшла додому близько 23.00 з гулянки. Її наздогнав невідомий чоловік, штовхнув так, що вона впала. Накинувся на неї, почав душити й погрожувати. Далі відтягнув від дороги і згвалтував.

У 2014 році, 25 травня, близько 2 години ночі,  була згвалтована ще одна жінка,  яка виявилася на безлюдній дорозі Семенівка - Паніванівка. Все було за тим же сценарієм.

У поліції пояснили, що деякі потерпілі звернулися із заявами до правоохоронців, однак у оперативників не було ніяких конкретних даних. Зазвичай вони не могли описати ​​його, бо нападав ззаду. Та і не всі жертви насилля звернулися безпосередньо до правоохоронців.

Допомогло те, що його остання жертва запам'ятала деякі ідентифікуючі деталі та оперативно повідомила поліцію.

Нею стала 20-річна мешканка райцентру Глобине. 3 лютого 2016 року рано-вранці жінка поспішала на роботу.

Під'їхала машина, чоловік підійшов ззаду і, відтягнувши подалі від дороги, згвалтував.

Допомогли оперативникам записи відеореєстраторів. Правоохоронці помітили на відео автівку. Так вийшли на обвинуваченого.

На суді не було підтвердження того, що В'ячеслав Л. застосував дії насильницького сексуального характеру стосовно 13-річних дівчат, які слідство приписувало теж йому.

Крюківський районний суд засудив обвинуваченого до 12 років позбавлення свободи. До цього підозрювали ще двох осіб, але біологічні матеріали збігаються саме з матеріалами В'ячеслава.

 

 

 

За матеріалами КП

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 355 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1486 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2474 0