11 перших місць, 6 других та 2 третіх - кременчужани привезли перемогу з чемпіонату з плавання

Марина Баніт 26 лютого 2018 10:16 790 0

Як повідомляє Валерій Лекумович, провідний фахівець Кременчуцької філії «Інваспорту», 24 лютого 2018 року в басейні «Нептун» м. Горішні Плавні відбувся відкритий чемпіонат м. Горішні Плавні з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями, у якому взяли участь представники Горішніх Плавнів, Кременчука та Світловодська.

Кременчук представляли  6 юних спортсменів Кременчуцького відділення Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно–спортивної школи інвалідів та 3 досвідчених ветеранів. Їхній тренер - викладач з плавання ПОДЮРСШІ, майстер спорту України Олександр Хорольський.

Для Дарії Галузинської, Максима Самодрина та Антона Максюти це були перші змагання в житті. Але Дарія виборола перемогу на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м на спині в змагальному класі S-10 серед жінок, виконавши нормативи відповідно першого та другого юнацьких спортивних розрядів. Антон Максюта переміг на дистанції 50 м вільним стилем змагального класу S-10, а в Максима Самодрина два третіх місця на дистанції 50 м вільним стилем та 50 м на спині серед спортсменів з вадами слуху.

Марина Тимошенко стала переможницею на дистанціях 50 м на спині, 50 м вільним стилем та 50 м брасом серед жінок у змагальних класах S-14 та SВ-14, Олексій Петриченко виборов дві перемоги на дистанції 50 м вільним стилем та 50 м на спині серед чоловіків змагального класу S-6.

Серед спортсменів з вадами слуху на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м на спині перші місця посів Артем Стегній, який ще виборов срібло на дистанції 50 м брасом. У цій же категорії учасників Гостомисл Видюк завоював І місце на дистанції 50 м брасом, крім того, він був другим на дистанції 50 м вільним стилем та 50 м на спині. У змагальному класі S-7 три других місця на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м на спині та 100 м на спині виборов Богдан Третьяков. Яна Швидь посіла друге місце на дистанції 50 м вільним стилем серед жінок змагального класу S-14.

Загалом кременчужани здобули 11 перших місць, 6 других та два третіх.