Новини з 1996 року

10 років в’язниці. Мер Малецький хоче посадити свою куму, депутата міськради Піддубну за грати

Олександр Курилов 25 жовтня 2017 10:34 3610 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький та його перший заступник Володимир Пелипенко вимагають притягти куму мера, депутата міської ради Піддубну до кримінальної відповідальності.

Відповідну заяву, в якій градоначальники посилаються на ст.109 та ст.341 Кримінального кодексу України, обидва урочисто  доставили до Кременчуцького відділу поліції.

А, між іншим, стаття 109, у вчиненні якої обидва звинувачують депутата Піддубну, говорить про «дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади». Відповідальність тут – від 5 до 10 років позбавлення волі.

Натомість стаття  341 Кримінального кодексу говорить про відповідальність у випадку «захоплення державних або громадських будівель чи споруд», за що передбачене обмеження волі на строк до трьох років.

Це в Кременчуцькому міському виконавчому комітеті міський голова Віталій Малецький сьогодні розбирається зі своїми противниками. Провина людей – вони не давали йому проводити останню сесію міськради, бо сам мер «вперся рогом» на тарифному питанні подорожчання гарячої води й тепла.

Нині ж мова просто про помсту Віталія Малецького своїй кумі й депутату міськради Оксані Піддубній, яка на сесії вимагала скасування рішення міськвиконкому про чергове подорожчання комунальних послуг.  

«ВІДСТОЮВАТИ ПРАВА та ІНТЕРЕСИ КРЕМЕНЧУЖАН – це ЗЛОЧИН? – так з цього приводу коментує розпочате проти неї кримінальне переслідування відповідачка, яка вже написала своє пояснення місцевій поліції.

Дві «ЯБЕДИ», міський голова Кременчука та «смотрящий» за ним від нардепа Шаповалова, тобто віце-мер Пелипенко, вважають, що я вчинила кримінальний злочин (коли відстоювала разом з громадою скасування незаконного рішення виконкому про підвищення тарифів на тепло та гарчу воду), який тягне за собою покарання у вигляді обмеження волі від 5-ти років до позбавлення волі строком до 10-ти років (заявники посилаються на ст.109 та ст.341 Кримінального кодексу України). Відповідні заяви вони написали в поліцію.

Один з них побачив, що я намагаюся захопити будівлю виконкому Кременчуцької міської ради, а другий - що після захоплення будівлі я застосую до нього фізичну силу», - розповідає про зміст кримінального провадження, відкритого проти неї, Оксана Піддубна.

«Хочу повідомити, що я дійсно займаюся спортом (ніколи цього не приховувала), але з метою підтримки власного здоров’я та своєї фізичної форми, але ніяк не задля захоплення будівлі чи застосування фізичної сили до чоловіків (якщо вони після таких заяв взагалі можуть називати себе чоловіками).

Як я можу захопити будівлю, в якій особисто, як депутат Кременчуцької міської ради, брала участь у засіданні сесії та, більше того, була автором проекту рішення, який стосувався тарифів? - дивується з приводу поведінки мера Кременчука його кума й депутат Оксана й далі: - Якщо ж двох «ЯБЕД» так налякав гучномовець (так, я ним дійсно користувалася), то тут можу пояснити.

Мер Кременчука неодноразово повідомляв мені під час сесій та засідань виконкому про те, що він погано чує та погано бачить (дана інформація є у відкритому доступі на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради). Саме тому час від часу мені доводиться вставати зі свого робочого місця та підходити до президії, де сидить Малецький В.О., щоб він мене побачив (коли я прошу дати мені слово), та говорити в його мікрофон, щоб він мене почув. Але інколи трапляються випадки, що навіть коли я говорю у мікрофон, міський голова все одно мене не дочуває, через що я вимушена озвучувати свої заяви, пропозиції та зауваження у гучномовець».

Слід додати, що така історія в Кременчуці вже була  у 2014-му. І мова про таке ж кримінальне переслідування кременчужан, організоване колишнім мером Бабаєвим.

Однак тоді все було складніше – мешканців міста переслідувала міліція, бо громадяни насмілилися увійти в міськвиконком без владного дозволу.

Нині ж усе набагато простіше.

Міський голова Віталій Малецький уже третій рік воює зі своєю кумою й депутатом міськради Оксаною Піддубною.

Провина в цьому випадку - депутат відмовилася підтримувати мерські починання в подорожчанні тепла та гарячої води в місті й  ще насмілилася мати з цього приводу іншу думку.

Зрозуміло, що ця дурня в нашій кременчуцькій мерії колись та завершиться, однак погано, що в ці нерозумні розборки наш мер Малецький тягне міську поліцію й громадянам від цього точно не краще.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1247 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1912 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2434 0