Понівечений війною, чи вбивство заради грошей? АТОвець, який убив дідуся, боронив Слов’янськ

1 192 1
Понівечений війною, чи вбивство заради грошей? АТОвець, який убив дідуся, боронив Слов’янськ

АТОвець, який у Кременчуці порізав пенсіонера на шматки, у Інтернеті через телефон шукав інформацію, як саме розчленяти тіло людини.

Як ми вже повідомляли, днями поліція Кременчука розкрила жорстоке вбивство 78-річного пенсіонера. Ця звістка вжахнула багатьох кременчужан. Ніхто не розуміє такої жорстокості та що треба було пережити, аби вчинити таке.

За попередніми даними, у 78-річного кременчужанина з 32-річним чоловіком, який орендував у старенького кімнату, виникла суперечка на початку жовтня. Після удару молодого чоловіка потерпілий пенсіонер, падаючи, вдарився головою та від отриманих травм помер.

Зловмисник за кілька днів, аби приховати скоєне або з інших невідомих нам мотивів, розчленив тіло вбитого та розмістив частини у каналізаційних люках. Після чого спокійно собі користувався коштами своєї жертви. За попередніми даними, зловмисник до затримання правоохоронцями встиг витратити щонайменше 5 тисяч гривень, але остаточну суму встановить слідство.

Пізніше стало відомо, що у цьому злочині підозрюється 32-річний мешканець Глобинського району, який раніше вже мав проблеми із законом.

Натомість наше джерело повідомляє, що він у 2014 році служив у зоні АТО, в одному з підрозділів ЗСУ, які навесні-влітку 2014 року звільняли Слов’янськ та пізніше тримали на цьому напрямку оборону. До війська горе-АТОвець пішов у першій хвилі мобілізації. Також відомо, що у нього є дитина, але він був розлучений з дружиною. 

За тим, що повідомили у Кременчуцькому відділі поліції, у затриманого вилучили мобільний телефон, у якому вони знайшли історію його запитів.

"В його телефоні виявили те, що він через інтернет шукав інформацію, як розчленити тіло", - повідомила інспектор прес-служби кременчуцької поліції Анна Васенко.

Наразі із затриманим проводяться слідчі дії і з’ясовуються всі обставини події. Напевно, перевірятимуть і його психічний стан. Якщо ж таки його вину буде доведено у суді, а він буде визнаний дієздатним та психічно здоровим, найближчі 20 років підозрюваний може провести у неволі, хоча деякі юристи запевняють, що за таке вбивство можуть посадити пожиттєво.

Коментарі

Да уж,как только народ с ума не сходит)))

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация