У Кременчуці відправили молодиків на строкову військову службу. ФОТО

1 179 0
У Кременчуці відправили молодиків на строкову військову службу. ФОТО

Сьогодні, 21 жовтня, у Кременчуці відбулося відправлення хлопців до військових частин, згідно з Указом Президента України Петра Порошенка «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу в 2016 році».

Урочисті проводи молодиків на службу проходили на території військового комісаріату Кременчука о 8.30 ранку. Від ведучих прозвучало багато гарних і теплих слів, побажань. Також талановита молодь виконала для призовників кілька пісень гурту "Океан Ельзи". На завершення міська адміністрація вручила кожному строковику подарунки.

Нагадаємо, що на строкову військову службу закликають молодих людей, придатних за станом здоров'я до військової служби, громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, і осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

За інформацією тимчасово виконуючого обов'язки начальника Головного управління персоналу — заступника начальника Генерального штабу ЗС України генерал-майора Володимира Талалая, під час призову, який проходить у жовтні-листопаді 2016 року, всього на строкову військову службу планується призвати 13908 чоловік. Обсяги осіннього призову менше порівняно з минулим весняним призовом на 2700 осіб, тому підстав для очікування труднощів з невиконанням плану немає.
Володимир Талалай підкреслив, що жоден строковик не буде направлений до складу сил і засобів АТО.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация