Все для перемоги: "АЗОВ" показав свій БРДМ 3-го покоління. ФОТОрепортаж

2 601 0
Все для перемоги: "АЗОВ" показав свій БРДМ 3-го покоління. ФОТОрепортаж

Самі ж "азовці" свою розробку називають БКМ (бойова колісна машина. - Ред.), підкреслюючи цим, що нова машина від старого БРДМ-2 успадкувала лише матеріал у вигляді броньованої сталі.

Найперше, що слід відзначити в БКМ, це - переднє розташування двигуна, що створює для екіпажу так званий "простір безпеки" спереду та суттєво підвищує шанси на виживання під час фронтального обстрілу машини.

Перенесення двигуна вперед дає можливість екіпажу покинути машину через задні двері, що також має суттєве значення на полі бою.

БКМ оснащено дизельним двигуном General Motors в 215 к.с., а замість традиційної трансмісії вперше в українській практиці використано гідростатичний привід з двома гідротрансформаторами на мостах.

Розробники не оминули увагою водоплавних функцій свого дітища: по боках висуваються два водомети, які мають забезпечувати швидкість на воді у 10 км/год.

Характеристики на суші виглядають так: 95 км/год по дорозі та запас ходу на 500 кілометрів. Для машини із вагою 8 тонн це виглядає дуже чудово.

Однією з "родзинок" конструкції є нові "соти" бронезахисту, що дозволяють в польових умовах здійснювати заміну ушкоджених елементів.

Зазначається, що конструкція бронювання тримає захист від бронебійної кулі Б-32 від СВД з дистанції 15 метрів.

Чи піде БКМ у серійне виробництво, стане відомо після виставки "Зброя та безпека - 2016".

 

 

Фото: сторінка Світлани Ковалевської-Зварич на Фейсбук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация