У Кременчуці створять філію ЦНАПу на Молодіжному і збільшать її штат на 9 працівників

840 0
У Кременчуці створять філію ЦНАПу на Молодіжному і збільшать її штат на 9 працівників

Автозаводський відділ Центру надання адміністративних послуг у  Кременчуці створюється з метою «упорядкування та належної  організації роботи». У пояснювальній записці до проекту рішення начальник ЦНАПу Тетяна Печериця повідомляє, що за 8 місяців 2016 року Центр обслужив  83493 осіб, або у середньому 10437 за місяць чи 497 осіб за день, тоді як за аналогічний період минулого року відвідувачів було у 1,7 раза менше.

ЦНАП провів певну роботу з оптимізації часу надання адміністративних послуг, використавши інтернет-технології, проте це вдосконалення не зменшило навантаження на адміністраторів. На сьогоднішній день кожний адміністратор ЦНАПу щоденно обслуговує до 35 відвідувачів, а загальноприйнята норма становить 25 звернень. І у Центрі прогнозують подальше збільшення кількості звернень кременчужан за послугами ЦНАПу.

Уже сьогодні запис на прийом до адміністраторів ЦНАП розписана на тиждень вперед, що створює незручності для громадян, а згодом ситуація може ще погіршитися. Крім того, приміщення, в якому розташований ЦНАП, не дозволяє облаштувати додаткові робочі місця для адміністраторів, зауважує Тетяна Печериця.

Вона вважає, що одним із шляхів вирішення цієї проблеми та покращення якості надання адміністративних послуг населенню є утворення філій ЦНАП та наближення їх до віддалених районів міста. Так, після відкриття у січні поточного року Крюківського відділу ЦНАПу, в ньому отримали адмінпослуги понад 8100 мешканців правобережжя.

На переконання начальника ЦНАП, у Кременчуці необхідно утворити новий територіальний підрозділ Центру - на Молодіжному, де мешкає близько 50 тисяч чоловік. 

Крім того, на розгляд депутатів внесений другий проект рішення міської ради щодо зміни структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради. У ньому пропонується збільшити загальну численність працівників виконавчих органів до 671 штатної одиниці. Зокрема, збільшити штатну чисельність Центру надання адміністративних послуг до 38 одиниць. З них три штатні одиниці пропонується ввести з 1 листопада 2016 року, а 6 одиниць – з 1 січня 2017 року, коли запрацює філія на Молодіжному.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация