Депутати сьогодні проводили засідання на сміттєзвалищі: ледь стерпіли сморід. ФОТО+ВІДЕО

1 260 0
Депутати сьогодні проводили засідання на сміттєзвалищі: ледь стерпіли сморід. ФОТО+ВІДЕО

Як нещодавно повідомляла депутат Оксана Піддубна, виїзд депутатської групи був викликаний тим, що підприємцю Ігорю Височину міська рада мала погодити внесення змін до договору оренди землі в даному місці, але не погодила, оскільки питання на вересневу сесію виносилося як додаткове за 4 дні до самого засідання, що є порушенням Закону України "Про доступ до публічної інформації" в частині терміну оприлюднення проектів питань на сесію ради.

Депутати за вказане питання на сесії не проголосували, а ось відвідати сам об'єкт - погодилися. 

Ще на початку візиту представник підприємця Височина почав вимагати не вести фото- та відеозйомку території і зрештою її покинути. Дану позицію підтримав депутат міськради Руслан Ульянов, вказавши, що власник спецоб'єкта має право не пускати.

Така вимога викликала обурення як у депутатів, так у присутніх представників ЗМІ, які почали пояснювати правові підстави свого перебування на даному майданчику.

Депутати-правники Олександр Роженко та Олександр Плескун своєму колезі по юридичному цеху Ульянову зробили зауваження.

"Руслане Анатолійовичу, ну ви ж адвокат! Як ви таке можете казати?!" - риторично запитував пан Плескун.

Піддубна також скористалася моментом та спитала Ульянова про наявність по даному питанню конфлікту інтересів.

Представник підприємця Височина дещо поступився та запропонував пройтися з депутатами по майданчику, але не за участю ЗМІ, депутат-адвокат Ульянов підтримав і цю пропозицію.

Журналісти й тут насіли на представника бізнесмена, нагадуючи про протидію журналістській діяльності.

Репортер "Програми Плюс" в дані "баталії" не встрягав, лише просто пішов відзняти на фотокамеру самі резервуари для складування осадів.

Як таких резервуарів тут не спостерігалося - лише відкриті бетонні басейни, де хаотично було розташовано відходи.

Увесь огляд репортера супроводжував сильний сморід, який норовив викликати запаморочення та викликав певний присмак у ротовій порожнині.

"Може, тут наступне пленарне засідання міської ради провести?" - було журналістом запропоновано депутатам.

Присмак дошкуляв завдяки сміттю у вигляді бочок, паперу, битих кінескопів, скла, рідини, яка нагадувала відходи від нафтопродуктів.

Як стверджував депутат Олександр Роженко, на вказаному майданчику знаходяться відходи не 3-4 класу, а 1-2.

Сам же представник Ігоря Височина пояснив, що відходів нафтопродуктів тут немає,  а діяльність об'єкта не відбувається вже близько 1 року - фірма "Грін Арт", яка мала на цьому об'єкті займатись переробкою та утилізацією відходів.

Як пояснив представник Височина, з даною фірмою в судовому порядку було розірвано угоду оренди спецмайданчику через те, що остання не сплачувала кошти за її оренду.

Зійшлися на тому, що до наступного понеділка мають надати до мерії документи (в т.ч. ліцензії) по майданчику з метою перевірки цільвого використання тут землі.

Окрім підприємця, також попрохали начальника Відділу екобезпки Олексія Федюна у довільній формі викласти сьогоднішній візит депутатів на Деївську гору - чиновник дану пропозицію зустрів явно без ентузіазму.

Яке рішення буде прийнято по спецмайданчику, стане відомо на наступному засідання депкомісії з питань землі та екології, яка має відбутися 6 жовтня.

Нижче надаємо відео- та фото з майданчика на Деївці.

 

 

Фото та відео: Андрій Михайленко

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация