В Києві відбувся перший випуск сержантської школи за стандартами НАТО. ФОТО+ВІДЕО

1 896 0
В Києві відбувся перший випуск сержантської школи за стандартами НАТО. ФОТО+ВІДЕО

Вчора, 29 вересня, у Києві на площі біля музею "Київська фортеця" відбувся перший випуск сержантів військової служби імені полковника Євгена Коновальця, заснованої ще у квітні 2016 року за ініціативою представників полку Нацгвардії "АЗОВ". 

Другий набір до сержантської школи має стартувати вже у найближчі два тижні - цього разу планують випустити вже півтори сотні сержантів замість нинішніх 25 випускників.

Протягом декількох місяців курсанти з першого набору сержантської школи проходили курси за приниципово новими програмами Північно-Атлантичного Альянсу, які відповідають нинішнім реаліям військових дій.

До навчальних планів школи входила як посилена фізична та вогнева підготовка, так і курси з тактики, топографії, психологічної роботи та роботи зі ЗМІ від офіцерів країн-членів НАТО.

Нинішні 25 випускників мають незабаром відправитися служити в зону АТО.

Що цікаво, звання, яке отримано в сержантській школі імені Євгена Коновальця, визнається як Національною гвардією МВС України, так і іншими українськими силовими структрами - звання зберігатиметься за випускником школи в разі його переходу до інших підрозділів МВС.

"Сержант - це міць армії, а армія - це хребет Української держави", - так присутній на заході перший комбат нинішнього полку "АЗОВ" Андрій Білецький охарактеризував нагальність підготовки сержантів у нинішніх українських реаліях.

 

 

Фото: Ліга Нет, Азов Пресс,

Відео: полк "АЗОВ".

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация