Танок на майдані Конго: мешканці Кременчука вчилися літати разом з улюбленою групою

1 424 0
Танок на майдані Конго: мешканці Кременчука вчилися літати разом з улюбленою групою

Прес-конференція розпочалася о 20.00 у приміщенні готелю «Кремінь». Фагот (Олег Михайлюта) та Фоззі (Олександр Сидоренко) відверто відповідали на всі питання журналістів та розповіли про своє ставлення до українських реалій.

Зустріч розпочалася з селфі вокалістів з усіма учасниками прес-конференції. Одразу стало зрозуміло, що музиканти були у гарному настрої та відкриті до спілкування. Серед учасників зустрічі були не тільки журналісти, а й волонтери фестивалю «Солодкий Кременчук». Дівчата були у захваті від можливості зустрітися й поспілкуватися з зірками особисто.

Що слухаєте? Назвіть ТОП-5 виконавців?

– Фагот: Тут дуже складно вкластися в 5, після цьогорічного Sziget фесту, там стільки всього народилося.

На який концерт ви ходили останнього разу як глядач чи хотіли б піти?

– Знову таки, у серпні на Sziget, там було концертів більше 20-30. Щодня щось нове, і щодня ти намаєшся встигнути якомога більше. Зараз усіх і не пригадаєш, хоча можна просто взяти лайн-ап, і там усі учасники перераховані. Можливо, Фоззі щось пригадає.

– Фоззі: Я за гроші пішов би на концерт одніє співачки. Шкода, що вона відмінила свій концерт у Києві пару років тому, бо на її концерт, так, я б пішов за гроші, побіг би, поповз би.

– Фагот: От можна сказати, я за гроші з’їздив на фест, але ж там було багато всього. Це просто тьма різних крутих виконавців.

Розкажіть про свій ідеальний відпочинок.

– Фагот: Коли ти робиш, що хочеш. А взагалі відпочинок залежить від настрою. Іноді тобі хочеться валятися і нічого не робити, відключити голову повністю, а іноді тобі хочеться активного відпочинку. У таких випадках ти їдеш у гори, на водичці десь там активно, наприклад, на яхтах дуже круто їздити, й взагалі ходити по морях. Я люблю все, але залежно від настрою.

Чи маєте ви плани на майбутні творчі роботи? Як щодо випуску нового альбому?

– Фоззі: Цієї осені ми гуляємо ювілей – 20 сезонів ТНМК, і 25 листопада буде ювілейний концерт. Зараз розробляється спеціальна програма для виступу, а вже потім розпочнемо роботу над новим матеріалом. Фагот має закінчити свій альбом сольний, після того буде більше часу. Тексти для нових пісень пишуться, але потрібен вільний час.

Яка тематика альбому?

– Фагот: Купите – послухаєте.

– Фоззі: Не можна відокремлюватися від сьогодення, як би не хотілося співати про смак мінеральної води зранку, а все одно думаєш про щось інше, те, що відбувається навколо, на мою думку, має відображатися у музиці і піснях. Це взагалі пошук золотої середини. Не можна повністю писати про війну, однак повністю її обходити – теж.

Олександре, є інформація, що ви написали книжку «Гупало Василь». Розкажіть про це детальніше.

- Так, ми зробили пісню «Гупало Василь». Сашко Даниленко, український аніматор, зробив кліп мультиплікацій, і під час роботи над кліпом ми так закохалися в цього персонажа. Коли ми тільки придумали Гупала Василя два роки тому, ми гралися. Даниленко домалював його в картину «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Ми гнали-гнали-гнали, і серед іншого я написав казочку. Я запропонував її видавництву «Старого лева», воно зреагувало, вони б видали книжку, аби вона базувалася на кліпі. Так і вийшла ця книжка. Вона не єдина: тиждень тому вийшла ще одна книжка «ДНК», в якій сім українських письменників, серед них і Сергій Жадан та ще 5 письменників. Ми написали сім історій за 150 років однієї родини, аби розкрити справжню історію українців. Аби краще розкрити всі події минулого століття і  трохи майбутнього (до 2050 років).

Концерт гурт розпочав дуже драйвово: з нової пісні "Українська мрія".  Майже дві години вся площа - десятки тисяч людей, стрибали разом з музикантами. Кричали та співали на всю, й запалу людей здавалося вистачало, аби концерт чули на Молодіжному. На концерті була представлена також зовсім нова пісня "Небокрай", слів якої ще ніхто не знав, але всі намагалися підспівувати вже на другому куплеті. Та якими втомленими не були Фагот і Фоззі: вони виходили на біс, а потім усією групою тричі кланялися людям та вітали місто зі святом.

Подробиці обох прес-конференцій шукайте на сторінках газети з 29 вересня.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация