Малецький змусить вихователів під час тривог водити дітей в укриття за пів кілометра від садка

1 015 0
Малецький змусить вихователів під час тривог водити дітей в укриття за пів кілометра від садка

Сьогодні депутати Кременчука прийняли рішення про відкриття ліцею №4 та роботи на його базі чотирьох дошкільних навчальних закладів. З кожного з них приводитимуть по 20 дітей – по 10 дітей кожної зміни, яка триває по чотири години.

Кременчужани, які чекали позитивних зрушень з цього приводу, отримали лише «подачку» від міської ради. Адже яка користь в садках, якщо дитина там перебуває не весь час, поки працюють батьки?

Також незабаром почнеться навчальний рік, і до ліцею підуть школярі. Тоді, ймовірно, вихованців дитсадків доведеться водити безпосередньо до дошкільного навчального закладу, а під час повітряної тривоги – в укриття в ліцеї.

Лариса Гориславець, депутатка міської ради, надала до розгляду депутатів правку до рішення про запуск четвертого ліцею. Вона запропонувала водити дітей з дитсадків №№25, 28 не до ліцею, до якого їм треба пройти 600 м і 500 м відповідно, а до укриття в міській раді, до якого – від садка №25 – 100 метрів, від садка № 28 – 200 метрів.

Багато хто бачив відео, яке нещодавно опублікував мешканець Києва. Він показав, як учителі ведуть школярів в укриття, поки в місті лунають вибухи. Питання скорочення відстані з садочка до укриття у Кременчуці – надзвичайно актуальне.

Проте правку не підтримали. І це дивно, адже під час повітряних тривог не всі чиновники спускаються до укриття мерії, і там вистачає місця. Наприклад, під час останнього засідання членів ОСББ, міський голова Віталій Малецький хоч і сказав, що через тривогу доведеться йти до укриття, проте він продовжив свою промову, і присутні залишилися у великій залі виконкому до кінця тривоги.

Отже, цілком можливий варіант – водити дошкільнят в укриття мерії. Щоб до нього дійти, не треба заходити в хол мерії, адже вхід в укриття – на вулиці. Втім, остаточний варіант депутати обрали – правку не підтримали. «За» проголосували Гориславець та Лазоренко, «проти»: Брижаха, Пищита, Погужельська. Утрималися: Волкова, Петренко, Штефан, Гриценко, Малецький.

Те, що мер боїться поглянути в очі дорослим жителям міста, ще можна зрозуміти. Але боятися пускати до себе дітей – чи це не параноя? Також кременчужани цікавляться, як місту з населенням у понад 200 000 людей допоможе відкриття садочків з загальною сумою місць – 80?


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация