Керівництво лікарень Кременчука збирало з персоналу гроші, щоб мерія пропіарилася

171 0
Керівництво лікарень Кременчука збирало з персоналу гроші, щоб мерія пропіарилася

Медична спільнота Кременчука публікує черговий факт неповажного ставлення до себе з боку міської ради. Вони нагадали, як нещодавно на офіційній сторінці виконкому з’явилося повідомлення про те, що медики з власної ініціативи зібрали кошти на відновлення автомобіля для військових.

Проте реальність інша – мерія наказала адміністрації лікарень зібрати з персоналу 150 000 грн. Такі «побори» поділили між міськими лікарнями, а відповідальними за збір коштів були директори, завідувачі та старші медсестри.

За свідченнями медпрацівників, з них вимагали від 50 до 150 грн.

 

«У результаті "відновлення" отримали опудало за 150.000 гривень, яке ви бачите на фото», - зазначають медики.

 

 

Без сумніву, медики нашого міста навіть з затримками та невиплатами грошей, знаходили можливість задонатити на ЗСУ. Але вони робили це дійсно добровільно, а не для того, щоб міська влада вчергове пропіарилася.

У медичних працівників виникає закономірне питання: «А чи не хочуть працівники мерії пожертвувати частину своїх зарплат на допомогу армії?» Щомісячний офіційний дохід заступниці міського голови з питань медицини Ольги Усанової сягає шестизначних чисел, але вона не хоче показувати позитивний приклад та жертвувати гроші на армію.

Зазначимо, що в деяких лікарняних закладах міста відбуваються затримки зарплати, а керівництво дитячої лікарні міста взагалі повідомило працівникам, що у травні кошти виплачувати не будуть.

 

Читайте також:Персонал Кременчуцької дитячої лікарні не отримає зарплату - керівництво пояснило причину


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация