Екснардеп Жеваго хоче оскаржити націоналізацію "АвтоКрАЗу"

214 0
Екснардеп Жеваго хоче оскаржити націоналізацію "АвтоКрАЗу"

Бізнесмен і колишній нардеп Костянтин Жеваго планує оскаржити націоналізацію “Кременчуцького автомобільного заводу” одразу у Верховному суді.

Про це Жеваго розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine.

"Процедура дозволяє йти з позовом одразу до Верховного Суду. Готуємо. Діятимемо в рамках законодавства і сподіваємося на думку керівників держави, які все ж таки подивляться і скажуть, що коли люди готові давати продукцію під гарантію, краще нехай вони роблять", - сказав Жеваго.

Він зауважив, що перед націоналізацією підприємства держава майже не закуповувала автомобілів компанії, натомість віддаючи перевагу дорожчим вантажівкам чеської компанії  Tatra. Крім цього за словами бізнесмена в міноборони відмовлялися оплачувати вантажівки, котрі "АвтоКрАЗ" вже зібрав для ЗСУ.

"У 2022 році Збройні сили не придбали у нас жодного автомобіля. Перед цим придбали п'ять автомобілів без попередньої оплати. Ще п'ять відмовилися купувати та продали їх зі збитками для підприємства вже після націоналізації у січні 2023-го. Після націоналізації у листопаді до березня заробітна плата не виплачувалася, бо не було жодного замовлення. Держава нам відмовлялася платити 4,5 млн грн за автомобіль, сьогодні ж для себе уклала з "КрАЗом" контракт на ті ж автомобілі вже по 5,6 млн грн за авто", - зазначив Жеваго.

Нагадаємо, сьомого листопада 2023 року за рішенням Ради Національної безпеки та оборони активи компаній "Укрнафта", ПАТ "Укртатнафта", АТ "Мотор Січ", ПрАТ "АвтоКрАЗ" та ПрАТ "Запоріжтрансформатор" передали в управління Міністерства оборони.


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация