Доброта врятує світ: кременчужани рятують маленьких щенят

1 021 0
Доброта врятує світ: кременчужани рятують маленьких щенят

Активісти Кременчука, невтомні та цілеспрямовані, продовжують рятувати маленьких цуценят. За повідомленням Ілони Михайлик, їх було знайдено у ямі на Петрівці.

Одного жінка віддала людям з Власівки: це молода сім’я з дитиною. Тепер чотирилапий буде жити у приватному будинку. Ще одну дівчинку відвезли в Горішні Плавні, вона теж потрапила до молодої сім’ї.

Мальчиш-Кібальчиш був обраний молодою парою і поїхав жити в квартиру на Раківку. Дівчина Яна Діброва взяла двох біленьких, вони вибрали їх усією сім'єю з її мамою, братом, щоб вони жили в селі.

Найменший малюк буде жити в квартирі на Першотравневій у молодої сім'ї з дитиною.

Ще одного хлопчика, велелюбного дуже і компанійського, віддали жінці 47 років, вона живе в селі, яке за Світловодськом, у Подорожньому (1,5 години їзди від Кременчука з пересадкою у Світловодську) у своєму будинку.

У підсумку залишилося двоє цуценят. Хлопчик, як лисичка, красень, мімімі, харизматичний такий сміливець, і тигрова дівчинка.

Звісно, велика подяка таким милосердним і чуйним людям, які займаються безпритульними тваринами. За їхньої підтримки у сім’ї було влаштовано сотні тварин. Однак не може така проблема триматися лише на тендітних плечах активісток. Захист та утримання тварин потребують великих коштів і спеціальних фінансових програм підтримки руху, хоча б на рівні міста.

І поки влада вирішує більш важливі питання -  проблема залишається нерухомою, а в наших силах лише взяти безпритульну тваринку до себе чи своїх знайомих та не позбуватися власних тварин. Бо всі ми дійсно відповідаємо за тих, кого приручили.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация