Рештки російського танку, безпілотника та українські шеврони: Кременчуцький військовий музей поповнився новими експонатами

147 0
Рештки російського танку, безпілотника та українські шеврони: Кременчуцький військовий музей поповнився новими експонатами

Нещодавно Кременчуцький військовий музей поповнився новими експонатами з фронту від волонтерів та військових. Про це повідомив керівник закладу Володимир Поляков на своїй Facebook-сторінці.

Так, випускник Кременчуцького військового ліцею підполковник Артем завітав зі своїми побратими до музею і передав залишки орківського безпілотника.

У повідомленні зазначено, що підлеглі Артема збили ворожий об’єкт з автомата (АК-74). На багатотисячний виріб було витрачено тільки три магазини набоїв. Також військові передали комплект шевронів та почесна відзнака 122 окремої бригади тероборони; шеврон південнокорейського інструктора - сапера та погон канадського військовослужбовця.

«І, здається знову - крейсер "москва". Шашка димова плавуча МК 9, яка призначена ефективно вказувати місцезнаходження під час аварії морських суден. Дякуємо всім небайдужим за підтримку та допомогу», - йдеться у повідомленні.

Рештки російського бінокля, танку, а також, ймовірно, частину шасі російського літака СУ-24, збитого під Бахмутом, до музею передала волонтерка Євгенія. Володимир Поляков каже, що точну інформацію щодо уламків літака слід уточнювати у спеціалістів.

«Пазли для дорослих. Склади літак. Раніше рештки російського літака СУ-24, збитого під Бахмутом, волонтер пані Женечка Хоменко до експозиції Військово-історичного музею #ВПУ_7 вже передала. А нещодавно ще один подарунок. Точна інформація по цім експонатам за спеціалістами, але, на перший погляд - це частини шасі, які не допомогли йому приземлитися», - розповів директор музею.


Фото: Facebook-сторінка Володимира Полякова

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация