Гімназію №19 закриють за змовою? Батьківський комітет направив звернення Віталію Малецькому

263 0
Гімназію №19 закриють за змовою? Батьківський комітет направив звернення Віталію Малецькому

Кременчужани передали міському голові звернення з приводу можливого закриття гімназії №19. Батьківський комітет закладу, а також батьки учнів закладу написали меру про те, що до цього можуть бути причетні «зацікавлені особи».

Зараз має тривати процес встановлення пожежної сигналізації в закладі, але, за словами авторів звернення, підприємець Олександр Яценко не почав монтаж. На телефонні дзвінки він не відповідає, тому дізнатися стан виконання робіт можна лише зі слів міського голови Віталія Малецького.

Директорка гімназії Тетяна Лобан проінформувала батьків, що школа – п’ята у черзі на встановлення сигналізації. Батьківський комітет вважає, що це або бездіяльність адміністрації школи та міської влади, або взагалі змова. Нагадаємо, що батьки підозрюють, що причина закриття гімназії - бажання забудовників звести на місці гімназії багатоповерхівки.

Якщо процес і далі затягуватимуть, батьківський комітет звернеться до Офісу Президента, СБУ та голови фракції партії «Слуга народу». Нижче – текст звернення:

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация