До Палацу культури навідався циганський театр «Романс»

1 730 0
До Палацу культури навідався циганський театр «Романс»

Проблема батьків та дітей належить до вічних проблем людства, незалежно від національності та місця проживання. Правда, трактувалася в різний час вона по-різному, і це зрозуміло: нові люди, нові соціальні умови життя - це і різні проблеми. Їх і сьогодні досить. Але головне, щоб і старим, і молодим завжди вистачало мудрості, культури поведінки та бажання жити за законом взаємоповаги, як це характерно для братів–сусідів козака Кушнаря і цигана Тимофія Сивого ...

У село, де живуть поряд дві сім'ї, на похорон батька-цигана з різних куточків приїжджають діти. Після зустрічі з матір’ю, виявляється, що батько живий. Так дорослих дітей, постійно зайнятих своїми проблемами, до батьківського дому може покликати тільки тривожна звістка.

За дві години вистави зал був наповнений сміхом та аплодисментами.
Вистава супроводжуваласяь досить дотепним і правдивим відображенням картин циганського побуту і надала змогу побачити  сучасне життя народу, який проживає десятки років у нашій країні.

На завершення вистави Рустам Мазнічка сказав:

«Наша свята Україна - вона у нас багатонаціональна, і якщо ми в один момент втратимо повагу один до одного, толерантність, то може... не дай Бог... Тому всі наші прагнення і наш тур спрямований на одне - показати всім мешканцям України, усім націям нашу культуру, наші проблеми, наше розуміння сьогоднішньої дійсності так, як воно є насправді. У цей час найголовніше, аби в нашій країні настав мир, аби чоловіча проловина повернулася в свої сім'ї, до своїх домівок, батьків, дружин. І ще наше побажання, циганське побажання кожному дому, кожній родині - нехай у вас панує щастя, радість, здоров'я  і здійснюються всі мрії. Адже всі знають: як циган сказав, так і буде».

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация