Кременчуцький будівельник Галата отримав від школи №31 "підрядний кексик", вартістю понад 1,4 млн грн

515 0
Кременчуцький будівельник Галата отримав від школи №31 "підрядний кексик", вартістю понад 1,4 млн грн

У Кременчуцькій гімназії №31 також планують відремонтувати та облаштувати найпростіше укриття й коштуватиме воно понад 1,4 млн грн.

Відповідне замовлення навчального закладу було оприлюднене на сайті публічних закупівель Prozorro й уже відомо, хто візьметься за будівельні роботи.

Ці гроші підуть приватному підприємству "Будмонтажпроект-17", директором якого є бізнесмен Сергій Галата. Ця людина широко відома в місті - на його рахунку велика кількість прострочених, тобто в термін не виконаних підрядів, судові справи, де фірма "Будмонтажпроект-17" є фігурантом і не одна ухвала суду. Як повідомляється на сайті YouControl, підприємство досі якось існує з нульовим статутним капіталом. Тож казати про надійність підрядника - це собі в очі плювати. Втім, не нам судити.

На думку місцевої влади, представників усіх департаментів та комунальників, з цим підрядником і з тим, що він розсіюється на багато замовлень, які були оголошені у Кременчуці все добре. Навіть те, що об'єкти, якими він керував стояли "сирими" і вчасно в експлуатацію не здавалися, всі в мерії благополучно заплющили очі. Щодо укриття в школі №31, то воно має з'явитися до кінця цього року. В договорі прописано, що підрядник п'ять років гарантує якість своїх робіт і якщо що, має виправити недоліки.  У разi невиконання або несвоєчасного виконання договору фірма сплатить замовнику штрафні санкції за кожен день прострочення. 


Читайте також: Кременчуцький будівельник Галата за понад пів мільйона гривень розчистить танцпол у Міському садуКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация