Кременчуцьких абітурієнтів запрошують пройти демонстраційний тест НМТ із французької мови

175 0
Кременчуцьких абітурієнтів запрошують пройти демонстраційний тест НМТ із французької мови

В онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти вступники можуть пройти демонстраційний тест із французької мови.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що французька мова є предметом за вибором. Структура тесту із французької відповідає загальній структурі завдань з іноземних мов на НМТ.

В УЦОЯО зазначили, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного. Результати тестування будуть відомі одразу.

У тестах із французької, як і в решті тестів з іноземних мов, на реальному тестуванні не буде завдань з відкритою формою відповіді й завдань з аудіювання. З цієї причини їх немає і в демонстраційному варіанті тесту.

Ті, у кого через якість зв’язку немає змоги годину поспіль працювати онлайн, можуть завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту з французької мови на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация