Підтримай окупанта: на сайті Kremenchug.ua досі незаконно висить об'ява по Керченському мосту

1 291 0
Підтримай окупанта: на сайті Kremenchug.ua досі незаконно висить об'ява по Керченському мосту

Нагадаємо, 7 вересня цього року активісти Цивільного корпусу "АЗОВ" повідомили про те, що на сайті "Kremenchuk.Online" розміщено оголошення про набір працівників на будівництво Керченського мосту, яке у свою чергу розпочато в порушення міжнародних угод без згоди на те з боку України.

Розміщення самого ж оголошення на сайті датовано ще 13 липням 2016 року.

В СБУ "Програмі Плюс" повідомили, що про дану ситуацію їм відомо - нині з цього приводу йде робота. Які будуть результати такої роботи, стане відомо незабаром.

У світлі цього слід нагадати, що, згідно з Постановою Кабміну № 1035 від 16 грудня 2016 року,  будь-які поставки товарів, робіт та послуг з України до Криму (й навпаки) заборонені.

Нагадаємо, представники Цивільного корпусу "АЗОВ" таке оголошення вважають вчиненням дій, які можна вважати державною зрадою, за що, згідно зі статтею 111 Кримінального кодексу України, передбачена відповідальність (діяння громадянина України, вчинене на шкоду економічній безпеці та суверенітету України; в нашому випадку - сприяння будівництву мосту, функціонування якого лише посилюватиме позиції окупаційної влади в Криму).

Міжнародні правники та експерти з морського права стверджують, що без згоди України збудувати міст практично неможливо. 

У відповідності до угоди 2003 року застосовується Венська конвенція про право міжнародних угод. Це означає лише те, що РФ не може порушувати такі умови, пославшись, наприклад, на положення статті 62 "Докорінна зміна обставин", маючи на увазі односторонню зміну статусу Криму.

"Тим з кременчужан, які все-таки вирішили стати колаборантами, слід мати на увазі непоодинокі випадки, коли рядових росіян обманюють та не платять за роботу на будівництві Керченського мосту. З цього приводу є відповідні публікації в мережі Інтернет", - так представники ЦК "Азов" прокоментували це оголошення.

 

 

  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация