У Кременчуці попрощалися одразу з двома полеглими воїнами

146 0
У Кременчуці попрощалися одразу з двома полеглими воїнами

Сьогодні у Кременчуці попрощалися одразу з двома полеглими у російсько-українській війні нацгвардійцями: Олексієм Борсуком та Денисом Гадяцьким. Військові загинули під Кремінною в Луганській області. Попрощатися з воїнами у МПК зібралися понад кілька сотень громадян.

«Олексій був гарною людиною. Жив на позитиві завжди», - каже товариш з дитинства загиблого Віктор. Чоловік пішов на фронт добровольцем ще у лютому, а потім потрапив до Національної гвардії. Він пам’ятає, як у далекому минулому вони разом грали у футбол, а вже потім – і їх діти.

Олексій був турботливим батьком, який постійно піклувався про свою сім’ю, каже ще один товариш загиблого Євген.

Родичі Дениса розповідають, що чоловік завжди був енергійною, бадьорою та життєлюбною людиною – «різносторонній хлопець».

«Працював у сім’ю, старався, щоб все по-людськи було. У будь-який критичний момент підставляв своє плече, давав поради і допомагав ділом. Дуже гарна людина», - каже Леонід, чоловік сестри Дениса.

Денис, як і Олексій, пішов на війну добровольцем.

За словами волонтерки Маргарити Туаєвої, Денис не казав мамі, що пішов на фронт – свою відсутність він пояснював тим, що поїхав «криши крити».

Під час бойових дій нацгвардієць отримав важкі поранення, він не міг навіть самостійно сидіти. Проте після реабілітації Денис знайшов спосіб, як знову потрапити на фронт.

«Загинув Героєм, бо рятував свого товариша. Він був справжньою людиною, за цей час став мені братом», - каже волонтерка.

Останнього разу вони виходили на зв’язок 15 березня. Тоді він заспокоював свою подругу і казав, що попри те, що тут гучно, усе під контролем і все буде добре.

«Він казав, що пішов за мене, за сім’ю і за всіх людей, які тут. І дуже хотів, щоб усі завжди пам’ятали, якою ціною нам дається перемога», - говорить Маргарита.

Олексій і Денис були знайомі до війни і ближче спілкуватись стали вже під час повномасштабного вторгнення росії. Чоловіки разом пішли захищати Україну та разом полягли у боротьбі проти окупантів.

Поховали нацгвардійців на Алеї Слави на Свіштовському кладовищі.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация