У Кременчуці вчитимуть, як поводитися під час конфліктів

88 0
У Кременчуці вчитимуть, як поводитися під час конфліктів

Кременчужан та гостей міста запрошують на курс тренінгів за темою «Трансформація конфліктів». Подію анонсували у просвітницькому клубі «Простір ідей».

Протягом курсу учасники досконально дізнаються, що таке конфлікт, які бувають типи, а також навчаться будувати стратегію власної поведінки під час конфліктних ситуацій. Це тонке мистецтво можна опанувати протягом десяти тренінгових занять, яких щотижня буде по два, і кожен триватиме дві години.

Учасники й учасниці, які повністю пройдуть курс, отримають сертифікат на 20 годин за умови відвідування не менше 80% занять, виконання завдань та активного навчання. Вік учасників 14-35 років. Місце проведення: Простір ідей, вул. Софіївська, 36-б.

 

«[Слово «конфлікт»] Звучить страшно і незрозуміло? Можливо. Проте це гарна нагода навчитися використовувати енергію конфлікту на користь усім його сторонам. Ми розберемося, що таке конфлікт, яка його природа, які можливі стратегії поведінки при конфліктних ситуаціях, та що з ним робити.

Погодьтесь, що коли ми чуємо про конфлікт, одразу згадуємо щось негативне: проблеми, сварки, суперечки. А чи дивились ви на конфлікт з позитивного боку? Після нашого міні-курсу точно будете, обіцяємо».

 

Для участі у тренінгу потрібно заповнити реєстраційну форму до 30 березня включно за посиланням.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация