На Полтавщині не вистачає машиністів-трактористів - їх будуть шукати серед випускників профтехучилищ

319 0
На Полтавщині не вистачає машиністів-трактористів - їх будуть шукати серед випускників профтехучилищ

На підприємствах та фермерських господарствах Полтавської області не вистачає трактористів-машиністів. Є потреба в мінімум 1,4 тисячі працівників. 

Про це розповів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації Сергій Фролов.

Відповідно наразі влада працює над пошуком рішень разом із Департаментом освіти та науки та обласним центром зайнятості.

«Інформацію довели до асоціації фермерів, ради сільськогосподарських виробників, територіальних громад, розмістили на сайті Департаменту. Також в аграрному університеті провели конференцію, присвячену відновленню кадрового потенціалу агропромислового комплексу. Триває організація бронювання працівників агропромислового комплексу відповідно до постанови №76», – каже Фролов.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, своєю чергою, запропонував залучити до роботи фахівців за спеціальністю тракторист-машиніст, яких випустили заклади профтехосвіти за останні роки.

Але також є проблема, що такі люди працюють за іншими напрямками своєї діяльності й погодитися на посаду тракториста їх спонукає як мінімум висока заробітня плата. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация