Кременчуцьким водіям готують приємний сюрприз зі штрафами: багато хто буде здивований

179 0
Кременчуцьким водіям готують приємний сюрприз зі штрафами: багато хто буде здивований
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №6379, який передбачає зменшення штрафів за порушення правил переобладнання автомобілів, які працюють на газовому паливі, тобто водії із неоформленим ГБО платитимуть за це порушення менше, ніж зараз.

Про це йдеться на офіційному вебпорталі Верховної Ради України.

Так, за перше порушення автовласникам, транспортні засоби яких працюють на газі, доведеться заплатити штраф на суму 170 гривень, а за друге – 340 гривень, тоді як зараз перший штраф вже становить 340 гривень, і за кожне подальше порушення водію загрожує позбавлення прав водія або адміністративний арешт.

Але нардепи пропонують встановити відповідальність за порушення правил керування транспортним засобом із газовими балонами у статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як пояснили нардепи, такі зміни потрібні, тому що альтернативні види палива стають популярними в Україні, тому українських водіїв, які перейшли на екологічніше паливо, потрібно захистити.

Цим законопроєкт українців заохочують активніше переходити на екологічну альтернативу бензину та знизити викид шкідливих речовин в атмосферу.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация