Кременчуцькі ветерани зможуть отримати гроші від Уряду, щоб розпочати власну справу

144 0
Кременчуцькі ветерани зможуть отримати гроші від Уряду, щоб розпочати власну справу

Грант у сумі 500 тисяч гривень для другого із подружжя та один мільйон для групи ветеранів-підприємців — це лише частина можливостей для захисників, аби знайти себе на ринку праці.

Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Нині Уряд напрацьовує низку варіантів для різних груп ветеранів. Ті, хто захоче стати підприємцями чи розвивати власний бізнес, яким займались до війни, зможуть скористатись грантовими програмами.

Вже у квітні запускаються нові напрямки — гранти на власну справу для другого з подружжя ветеранів до 500 тис. грн і гранти до 1 млн грн для групи ветеранів.

"За нашими оцінками, близько 170 тисяч ветеранів матимуть бажання зайнятись підприємництвом", — розповіла Тетяна Бережна.

За її словами, ветерани, які захочуть отримати нову, більш затребувану на ринку праці спеціальність, зможуть пройти перенавчання за кошт держави або отримати грант на таке навчання.

«З квітня стартує нова грантова програма „Старт в ІТ“, за якою можна отримати грант до 30 тис. грн на навчання у сфері ІТ. Цією програмою зможуть скористатись і ветерани, що матимуть бажання опанувати сучасні технології», — зазначила Бережна.

Крім того, Уряд стимулюватиме роботодавців брати на роботу ветеранів, компенсуючи їм частину витрат на оплату праці. Серед інших варіантів у рамках програми сприяння працевлаштуванню ветеранів розглядається напрямок спрощення доступу на ринок охоронної діяльності, що дозволить колишнім військовим реалізовуватись у цій сфері.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация