Садочки Кременчука почнуть приймати дітей у травні, школи – у вересні. Але не всі

381 0
Садочки Кременчука почнуть приймати дітей у травні, школи – у вересні. Але не всі

Приїзд Дмитра Луніна, начальника Полтавської ОВА, до Кременчука відкрив правду деяким мешканцям міста, яку від них приховував сам міський голова Віталій Малецький. До міської ради так просто не потрапити, і пересічний громадянин не може бути посвячений у «таємниці», які непокоять усіх уже рік, але мер лише зараз обговорив це з гостем з Полтави.

Начальник ПОВА спочатку завітав до мерії, а потім до одного з закладів вищої освіти міста, де поспілкувався з журналістами. Він розповів, що обговорив з Віталієм Малецьким декілька питань, одне з яких – організація навчального процесу.

Минув понад рік з моменту повномасштабного вторгнення, але лише нещодавно міська влада заворушилася та звернула увагу на громаду – вирішила ремонтувати укриття у школах та садочках. Лунін анонсував, що перші садочки у Кременчуці почнуть приймати дітей уже у травні. Скільки саме – на це питання відповідь доведеться чекати від міського голови, але навряд чи він так просто про це скаже, адже, можливо, він і сам до кінця не вирішив, які заклади дошкільної освіти запускати в роботу.

Натомість школи прийматимуть учнів аж наступного навчального року, тобто з вересня. І знову ж таки – не всі. Деякі з них не можуть мати укриття, оскільки були побудовані на водянистому ґрунті.

Нагадаємо, що ще одна перешкода – це відсутність пожежних сигналізацій у деяких навчальних закладах міста.

 

Читайте також: Малецький про дітей не думає: навіть створення укриттів відкриє не всі школи


Фото: Валерія Макряшина


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация