Як у Горішніх Плавнях рятували немовля та дідуся, які провалилися під лід: історія з перших вуст

63 0
Як у Горішніх Плавнях рятували немовля та дідуся, які провалилися під лід: історія з перших вуст

У головному управлінні поліції Полтавщини нагородили чоловіка та двох поліцейських, які врятували життя немовляті та його дідусю. Заступники начальника поліції Полтавщини вручили нагороди мешканцю Горішніх Плавнів Миколі Карпенку, сержанту поліції Івану Чикмарьову та капралу Богдану Мальцеву, які витягнули з крижаної «пастки» чоловіка з п’ятимісячною дитиною.

Нагадаємо, що подія, за яку нагородили людей, сталася, минулого місяця у Горішніх Плавнях. Під кригу провалився чоловік з дитячим візочком, де було п’ятимісячне немовля. Завдяки рибалці вдалося дістати з води обох потерпілих, яких госпіталізували до лікарні.

Рибалка – це пенсіонер, якого звати Микола Карпенко. Згодом до допомоги доєдналися вищезазначені працівники сектору реагування патрульної поліції.

Микола Іванович пригадує, що наважився вийти на кригу, не зважаючи на збільшення кількості підталин, бо почув сильний плач маленької дитини. Микола Іванович був шокований, коли побачив у крижаній воді чоловіка з наляканим немовлям на грудях.

Герой історії розповів: «Поклавши на себе дитину, чоловік однією рукою тримався за лід. Коли я був неподалік від провалини, кинув йому інший кінець шарфа, але він сказав «ні, рятуй дитину» і швидко підштовхнув до мене малюка».

Рятівник з дитиною на руках обережно (ледь не поповзом) дістався берега та віддав хлопчика поліцейським. Ті, своєю чергою, швидко передали немовля лікарям швидкої медичної допомоги. Щоправда, їм також довелося долати перешкоду.

Богдан Мальцев розповів: «Я пробіг з немовлям до швидкої метрів 200, бо не було проїзду для автомобіля. Дитина сильно плакала… Вже у швидкій, коли ми зняли з хлопчика мокрий холодний комбінезон та відігріли, він заспокоївся».

Зусилля рятівників були винагороджені – завдяки швидким та злагодженим діям вдалося зберегти життя і здоров’я дитини та її дідуся. Нині з ними все гаразд.

За відважний вчинок та сміливість Микола Карпенко отримав Подяку Головного управління Ненаціональної поліції в Полтавській області, а поліцейські – відзнаки «Знак пошани».


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация