Лунін хоче, щоб у КрНУ навіть лекції проводили очно. Де брати гроші на укриття – не підказав

268 0
Лунін хоче, щоб у КрНУ навіть лекції проводили очно. Де брати гроші на укриття – не підказав

Сьогодні у Кременчуці була головна людина Полтавщини – начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Він приїхав оглянути навчальні заклади обласного підпорядкування та Національний університет ім. Михайла Остроградського, щоб дізнатися, в яких умовах навчаються діти.

Зустрів Луніна ректор КрНУ Михайло Загірняк. Останній розповів, що в університеті навчання проходить у змішаному форматі: практичні та лабораторні заняття проходять в очному режимі, лекції – дистанційно. Але начальник ПОВА наполягав на тому, що навіть лекції мають проводитися очно, оскільки це покращує якість комунікації між студентами та викладачами.

Проте Михайло Загірняк нагадав, що у КрНУ – лише три укриття, а корпусів, де вчаться діти, – у понад два рази більше. Університет в умовах війни самостійно шукав гроші для облаштування безпечних сховищ не лише для студентів, а й для містян – заклад знаходиться у центральній частині міста, де живуть багато людей, і мешканцям будинків, що розташовані поряд, найближче йти саме сюди.

Лунін відповів на це, що якщо є мета, то далі треба намітити шлях – завдяки побудові стратегії вдасться досягнути мети. Можливо, варто очікувати виділення грошей з Полтавської ОВА. Якщо ж ні, то навряд чи КрНУ знайде зайві гроші, щоб облаштувати ще підвали.

 

Фото: Валерія Макряшина


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация