Для батьків-кременчужан: де знайти підручники школярам в інтернеті. СПИСОК

1 126 0
Для батьків-кременчужан: де знайти підручники школярам в інтернеті. СПИСОК

Багато вчителів, учні та їхні батьки намагаються знайти потрібні підручники та іноді знаходять, але ціни дуже завищені. Є чудовий спосіб уникнути таких проблем - шукати на просторах інтернету підручники в електронному вигляді, тобто ті, які можна читати онлайн або завантажити безкоштовно на свій комп'ютер.

«Програма Плюс» підготувала вибірку найкорисніших сайтів для школярів:

1) http://shkola.ua/
Розділ «Підручники» відкриває доступ до великої кількості підручників (від молодших до старших класів) за повним списком шкільних предметів. У будь-який час будь-який потрібний підручник під рукою.

2) http://www.parta.com.ua/
Сайт буде корисним як батькам, так і дітям та студентам. У розділах «Реферати» та «Шкільна програма» ви знайдете реферати на всі необхідні теми. Подаються також розділи зі списком шкіл та університетів України.

3) http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli
На даному електронному ресурсі усі представлені підручники відповідають шкільній програмі та відсортовані по класах з 1-го по 11-й. Щоб скачати необхідний підручник, оберіть необхідний клас та натисніть кнопку із зображенням zip архіву, або uTorrenta.

4) issuu.com/
Для пошуку необхідної книжки введіть автора чи назву у графі «Пошук». Ресурс дуже корисний для самостійної роботи та пошуку додаткової літератури.

5) http://pidruchniki.com/
На сайті розміщена величезна кількість матеріалів з різних дисциплін. Особливо корисно для студентів, які шукають матеріал для реферату.

Отже, користуйтесь електронними підручниками та економте свої гроші.

Ксенія Омельченко 
 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация