Отримання повістки не означає негайної відправки на фронт. Принаймні так стверджують

244 0
Отримання повістки не означає негайної відправки на фронт. Принаймні так стверджують

Те, що громадянин України отримав повістку, не означає того, що його негайно відправлять на передову.

Про це повідомляють столичні журналісти з посиланням на керівницю пресцентру сил охорони та оборони Оперативного командування "Південь" Наталію Гуменюк.

"Отримання повістки не означає негайного відправлення на фронт. Це, знов-таки, розганяння пропагандистськими джерелами такого наративу, що відразу схоплений на вулиці опиняється в окопі. Це абсолютна неправда", - сказала вона.

Спершу у центрах комплектування мають вивірити дані людей. Далі відбувається проходження медичної комісії. При цьому в ході комісії може виявитися, що людина не підлягає мобілізації.

Другим етапом є уточнення обставин, що можуть стати підставою для відтермінування. Так, велика кількість людей має бронь, хтось має трьох дітей і є опікуном, тобто має законні підстави, щоб не опинитися в мобілізаційному ресурсі. Проте для з’ясування таких обставин необхідно з’явитися в ТЦК та подати про себе дані.

"Не сперечатися, а поставитися з розумінням до цього, що в принципі центри комплектування вийшли назустріч вам. Дуже багато хто, до речі, каже: а я не знав, що треба з’являтися і поновляти", - додала Гуменюк.

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация