Кременчужан запрошують на фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я»: деталі

75 0
Кременчужан запрошують на фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я»: деталі

У  рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» проводитиметься конкурс міських плакатів. Про це повідомляє пресслужба кременчуцької мерії.

У  конкурсі можуть брати учні закладів загальної середньої освіти, вихованці інтернатних навчальних закладів, а також члени молодіжних і дитячих громадських організацій віком від 10 до 18 років.

Навчальний заклад має надати 1 плакат (формат А1), на якому на зворотному боці було підписано без скорочень та абревіатур:

- прізвище, ім’я, по батькові і вік автора (авторів) роботи;

- навчальний заклад та клас (група);

- контактний телефон.

Допускається застосування довільної техніки виконання щодо висвітлення питань здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичною культурою та спортом. Забороняється зображувати на плакатах процес вживання наркотичних речовин, стан сп’яніння, безладні статеві стосунки тощо. Плакати повинні бути позитивно зорієнтовані.

Роботи приймаються з 20 лютого до 20 березня 2023 року з 8.00 до 16.00 за адресою: вул. Софіївська 69а, телефон для довідок: 0679616353. Підведення підсумків міського конкурсу плакатів відбудеться 22 березня 2023 року о 12.00 в приміщенні за адресою: вул. Софіївська 69а.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация