Колишній викладач кременчуцького училища показав бойову ворону з відповідним спорядженням (фото)

311 0
Колишній викладач кременчуцького училища показав бойову ворону з відповідним спорядженням (фото)

Знімальна група телеканалу «Візит» сьогодні побувала у Власівці на Кіровоградщині, куди заїхала, щоб відвідати колишнього викладача Кременчуцького ПТУ №26 Дениса Сілинника. Денис – волонтер, про якого Програма Плюс неодноразово писала. Він відзначився тим, що разом з командою «Тилова бригада» з перших днів повномасштабного вторгнення виготовляв перископи для військових.

Сьогодні Денис показав журналістам не лише результати роботи його команди, а й справжню бойову ворону Вероніку. Цього птаха він разом з дружиною знайшли пораненою в лісі – у неї було поламане крило. Спочатку планували, що птах одужає, і його відпустять, проте ворона залишилася з родиною, де за нею доглядають не гірше, ніж за породистим песиком – Вероніку годують, її вичісують, і навіть роблять для неї одяг.

Щоправда, одягом це назвати складно. Ворона бойова саме тому, що їй виготовили шолом, розгрузку, замовили для неї бронежилет та маленький автомат.

Пташка побоялася камери, тож надіти на неї шолом не вдалося. Проте Денис пообіцяв, що під час наступного візиту ворона буде у бойовому спорядженні.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация