Захищати інтереси кременчужан? Мер Віталій Малецький "бурхливо працює" над тепловим питанням

218 0
Захищати інтереси кременчужан? Мер Віталій Малецький "бурхливо працює" над тепловим питанням

Кременчуцька влада разом з мером Віталієм Малецьким продовжує підвищувати свій рейтинг в очах виборців на болючому для міста питанні – захмарні суми в тарифах на тепло. Тому в мерії нещодавно відбулась зустріч між підприємцями та, ймовірно, що вже неабияким «борцем» за справедливість та «захисником» інтересів кременчужан очільником Віталієм Малецьким. Такий опис тут неспроста, адже у багатьох своїх публікаціях мер зазначав про боротьбу проти несправедливого ставлення КП «Полтаватеплоенерго» стосовно мешканців Кременчука.

Цього разу тема щодо боротьби не стала виключенням і стабільно майже кожного тижня у соцмережах керівника громади кременчужанам нагадують, хто, так би мовити, стоїть за них горою. І дійсно, ймовірно, що слід постійно нагадувати, адже змін у платіжках на тепло наразі досі не видно.

«Будемо захищати законні інтереси кременчужан», - підсумовує у своєму дописі мер Кременчука. Додамо, що нещодавно керівник Полтавської ОВА Дмитро Лунін зазначив, що Кременчук наразі не хоче займатися розв’язанням тарифного питання. Запропоновані, на думку обласного керівництва, дієві варіанти щодо зниження сум на тепло, кременчуцька влада, можливо, не має бажання брати їх до уваги.

Тож про який і чий захист інтересів йде мова у Віталія Малецького – можна лише здогадуватися.


Читайте також: А віз і нині там: на черговому засіданні робочої групи обговорили тарифи на тепло для кременчужан

Поки Малецький вдається до маніпуляцій, інші працюють над тарифним питанням на тепло

Запуск тепла у Кременчуці: Малецький остаточно зіпсував стосунки з обласною владоюФото: Facebook-сторінка Віталій МалецькийКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация