Смерть в Крюківському райвідділі: суд над екс-міліціонерами Кишляном та Чубом затягують

1 755 0
Смерть в Крюківському райвідділі: суд над екс-міліціонерами Кишляном та Чубом затягують

Заплановане на сьогодні судове засідання по кримінальній справі за фактом смерті в райвідділі кременчужанина Євгена Букрєєва по суті не відбулося через те, що адвокати підсудних Артема Кишляна та Сергія Чуба з невідомих причин були відсутні.

Саме ж засідання відзначилось невисокою увагою з боку активістів: був присутній лише один представник Цивільного корпусу "АЗОВ".

А тому обидва підсудні заявили клопотання про перенесення розгляду судової справи через те, що відсутність адвокатів порушує їхнє право на юридичний захист.

Адвокат потерпілої сторони одразу висловив припущення, що у такий спосіб штучно здійснюється затягування судового процесу.

Читайте також: "Я не вбивав - нас багато було !", - сьогоднішній суд над екс-міліціонерами по факту смерті людини в Крюківському райвідділі в 2007-му

Коли підсудний екс-міліціонер Крюківського РВ Артем Кишлян заявив клопотання про те, щоб київський судмедексперт особисто знаходився в Крюківському суді (а не давав свідчення через відеоконференцію),  мама та сестра загиблого Євгена Букрєєва не приховували свого обурення та вже ствердно заявляли про затягування суду.

Підозри щодо цього посилились ще більше, коли наприкінці судового засідання суддя Наталя Мурашова повідомила присутнім, що розгляд справи переноситься через те, що в суді неможливо організувати відеоконференцію(?!).

Читайте також: В суді над міліціонерами конвоїри тиснуть на журналістів Кременчука. ВІДЕО

Через це наступне засідання планують зробити виїзним (або в Автозаводському, або в Кременчуцькому районному суді). Дату і час судового розгляду нині визначають.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация