Кременчуцькі комунальники з приміткою "Українська визвольна війна" замовляють зелений газон. Будуть "стелити" нам про необхідність?

334 0
Кременчуцькі комунальники з приміткою "Українська визвольна війна" замовляють зелений газон. Будуть "стелити" нам про необхідність?

Попри те, що зараз зима і в Кременчуці, на щастя, коли тепло росте трава, наші комунальники оприлюднили досить цікаву закупівлю та ще й із позначкою "Українська визвольна війна".

Зазначимо, що цю позначку додали до порталу задля можливості швидко проводити закупівлі на потреби української визвольної війни. Але тут не про воєнні потреби... 

Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" замовляє рулонний газон і витратить на нього майже 100 тисяч гривень. Відповідна інформація була оприлюднена на сайті публічних закупівель Prozorro.Йдеться про 1059 метри квадратні, які мають надійти на підприємство до кінця цього року.Поставити газон комунальникам взявся місцевий ФОП ГРИЦЕНКО Р. В, який є директором фірми "ФОРТЕЦЯ-БУД ЛТД", з якою також у комунальників, але в інших, були зв'язки Ця фірма була створена в розпал карантину і одразу ж взяла хороший підряд на ремонт тротуарів.

Ремонтувати пан Гриценко (окремо від фірми - як ФОП) продовжив і в минулому 2022 році. Також він усував аварії на теплових мережах у музичній школі №1, а тепер ось, як бачите, зайнявся ще й рослинництвом.

Таке ми вже бачили. Нагадаємо, інший підприємець, який займається ремонтами доріг, колись почав поставляти у виконком антисептики, велика партія яких у нього десь там випадково з'явилася.

Варто також зауважити і ще раз нагадати, що закупівлю комунальне підприємство провело без використання системи електронних торгів. Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация