Кременчуцькі педагоги можуть долучитись до марафону освітніх практик

165 0
Кременчуцькі педагоги можуть долучитись до марафону освітніх практик

Освітян запрошують долучитись до Всеукраїнського марафону освітніх практик на тему: «Чирлідинг – універсальна форма мотивації та активізації учнів на уроках із фізичної культури та з фізкультурно-оздоровчих заходах».

Участь в онлайн-заході можуть узяти представники органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсних центрів, керівники і вчителі фізичної культури, хореографи закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, викладачі закладів вищої освіти, науковці, аспіранти.

Освітяни зможуть узяти участь у трьох запланованих семінарах-практикумах:

  • 23 лютого 2023 року семінар-практикум на тему: «З чого почати запровадження чирлідингу в закладі освіти: урочна, позаурочна та позашкільна діяльність?»;
  • 01 березня 2023 року семінар-практикум на тему: «Від групи підтримки на уроці та спортивних заходах до шкільної команди з чирлідингу»;
  • 02 березня 2023 року семінар-практикум на тему: «Елементи гімнастики і акробатики на уроках з чирлідингу – це просто, безпечно і гендерно».

У рамках проведення марафону відбудеться підвищення кваліфікації педагогічних працівників з можливістю отримання сертифікатів на 3 години / 0,1 ЄКТС або 6 годин / 0,2 ЄКТС чи 15 годин / 0,5 ЄКТС.

Бажаючим отримати електронний сертифікат підвищення кваліфікації необхідно оплатити організаційний внесок у сумі від 100 до 250 грн залежно від кількості годин.

Участь у заході в якості слухача є безоплатною. Початок усіх практикумів марафону – о 14:00.

Для участі у будь-якому заході марафону необхідна попередня реєстрація.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация